Форум Каменец-Подольского

Форум для жителей и гостей Каменец-Подольского, а также для всех, кому интересен наш древний город

ФорумРегистрацияВход

Поделиться | 

Податки для власників тварин

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Оксана
Активный участник
Активный участник

Дата регистрации : 2010-11-19
Комментарии : Посміхнися - все буде добре!

СообщениеТема: Податки для власників тварин   Вс 25 Ноя 2012 - 11:30

У нашому місті чомусь абсолютно байдуже відносяться до цього питання. Місцевий уряд вже давно повинен подумати про це і застосувати до власників тварин міри! За порушення громадського порядку і дисципліни мають бути якісь штрафи, адміністративне покарання обов'язкове!
Вернуться к началу Перейти вниз
Оксана
Активный участник
Активный участник

Дата регистрации : 2010-11-19
Комментарии : Посміхнися - все буде добре!

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Вс 25 Ноя 2012 - 11:40

Я гадаю, що не лише мене дратує те, що "друзі людей" засрали все навкруги. Хазяї собак, наприклад, абсолютно не замислюються над тим, де вигулювати своїх вихованців. Виходять з під'їзду і паскудять прямо під вікнами. Я б взагалі податок на собак ввела б в допомогу ЖКГ.
Анжелика
Модератор
Модератор

Дата регистрации : 2009-06-04
Откуда Откуда : Каменец-Подольский
Настроение Настроение : Хорошее
Комментарии : Глупый ищет, как преодолеть одиночество, мудрый – находит, как насладиться им…

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Ср 5 Дек 2012 - 12:57

В принципе я согласна с Оксаной)
Но для начала хотя бы обязали несознательных людишек убирать за своими питомцами. А если не убирают, штрафовать

Участник
Участник

Дата регистрации : 2011-03-06
Откуда Откуда : дагестан
Работа/Хобби Работа/Хобби : менеджер
Настроение Настроение : как всегда не очень!

СообщениеТема: О комиссарах порядка!!!!!!!!!!!!!!!!!   Вт 12 Ноя 2013 - 19:14

А вот напротив 2ДСШ на Драй Хмары -Грушевского уже 4 сутки лежит трупик не совсем живой собачки!Звонил и в жек,и на каменку -все пересылали еще дальше,но не матом!И налог платить не надо,и пока не воняет!Пусть полежит???Вообще собачкам дохлым нравится лежать напротив ДСШ2????????????????????Прошу еще раз опубликовать фамилии и территорию ответственности "коммунальных "комиссаров"!!!!!!!!!!!!!Это же их работа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kunak59
Степан
Мудрец
Мудрец

Дата регистрации : 2010-11-13
Откуда Откуда : Україна
Комментарии : Влада узурпує людей настільки, наскільки вони їй це дозволяють!

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Ср 13 Ноя 2013 - 16:00

Спробуйте на гарячу лінію міської ради зателефонувати. А взагалі-то наші місцеві правителі не звертають увагу на такі дрібнички. Зараз на повістці дня різні диреХтурськи-київські перехрестя та інший "марафет". Від жеків ніякоє користі ніколи не було та не буде. Це ледащі паразити. Смердіти мертва собачка поки ще не буде. На вулиці поступово холоднішає... А там і зима не за горами. Присипе її сніжком тай так до весни пролежить. Ганьба кам"янецьким комунальникам!  

А взагалі ми усі живемо у дуже дивному місті контрастів. У нас елітні багатоповерхівки сусідствують з напіврозваленими дирявими хатинками... У нас будують автомобільні дороги, зовсім не помічаючи жахливого стану тротуарів, тим самим демонструють свою "повагу" до пішоходів...  Підсвічують фортеці та мости, але не помічають, що по всьому місту відкриті каналізаційні люки... Встановлюють дурацьки фонтани, але не прибирають вчасно тіла загиблих тваринок в іншій частині міста. Ці роздуми можно продовжувати нескінченно!

Щось ми з вами, kunak59, трішки нафлудили...

Тепер пару слів по темі.

Я вважаю, що власники тварин, які мешкають у багатоповерхівках та щодня виходять зі своїми улюбленцями "пісяти і какати" прямо під вікна іншим людям, обов"язково повинні за свою власну дурість платити великі гроші.
Dmitriy102
Активный участник
Активный участник

Дата регистрации : 2013-10-24
Откуда Откуда : Каменец-Подольский

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Вт 19 Ноя 2013 - 14:45

kunak59 пишет:
А вот напротив 2ДСШ на Драй Хмары -Грушевского уже 4 сутки лежит трупик не совсем живой собачки!Звонил и в жек,и на каменку -все пересылали еще дальше,но не матом!И налог платить не надо,и пока не воняет!Пусть полежит???Вообще собачкам дохлым нравится лежать напротив ДСШ2????????????????????Прошу еще раз опубликовать фамилии и территорию ответственности "коммунальных "комиссаров"!!!!!!!!!!!!!Это же их работа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Обращайтесь в Инспекцию по контролю за благоустройством города

Тел.: 5-10-19 , 8-067-3841452

или в Горисполком - 1505.
Silver Wolf
Активный участник
Активный участник

Дата регистрации : 2009-06-02
Откуда Откуда : Каменец-Подольский, Хмельницкий

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Чт 2 Янв 2014 - 19:59

Оксана пишет:
Я гадаю, що не лише мене дратує те, що "друзі людей" засрали все навкруги. Хазяї собак, наприклад, абсолютно не замислюються над тим, де вигулювати своїх вихованців. Виходять з під'їзду і паскудять прямо під вікнами. Я б взагалі податок на собак ввела б в допомогу ЖКГ.

Анжелика пишет:
В принципе я согласна с Оксаной)  
Но для начала хотя бы обязали несознательных людишек убирать за своими питомцами. А если не убирают, штрафовать  

Silver Wolf
Активный участник
Активный участник

Дата регистрации : 2009-06-02
Откуда Откуда : Каменец-Подольский, Хмельницкий

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Чт 2 Янв 2014 - 20:01

В цивилизованных городах используют вот такие штуки.

Лерочка
Участник
Участник

Дата регистрации : 2013-09-16

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Пт 3 Янв 2014 - 11:08

Как доходчиво!   
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Податки для власників тварин   Сегодня в 9:41

Податки для власників тварин
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум Каменец-Подольского :: Каменец-Подольский :: Беспредел в Каменец-Подольском-
Перейти: